Minyatür Dachshund yavru fiyatları

Ücretsiz Minyatür Dachshund ve Yavru Sahiplen - Yavru Fiyatları

Minyatür Dachshund yavru fiyatları

Minyatür Dachshund yavru fiyatları

Minyatür Dachshund yavru fiyatları 600 TL ile 9000 TL arasındadır. Fiyatlar her yıl değişmekte olup, köpeğin durumuna ve yaşına göre de belirlenmektedir. Minyatür Dachshund yavru satın almak yerine sahiplenmenizi öneririz.

Minyatür Dachshund bağlılık

Minyatür Dachshund bağlılık

Her köpek sahibine bağlı, şefkat bekleyen hayvanlardır. Köpeklerin diğer aile fertlerine de uyum sağlaması için köpeğinizi sosyalleştirmelisiniz. Onu küçük yaşlardan itibaren eğitime tabii tutarak aile fertlerini ve çevresini tanımasını sağlamalısınız.

Minyatür Dachshund eğitim

Minyatür Dachshund eğitim

Köpeğinize eğitim vererek onu uysallaştırabilir, çevreye daha duyarlı hareketler sergiler hale getirebilirsiniz. Köpeğinizi küçük yaşlardan itibaren ona ödüller vererek eğitmelisiniz. Her köpeğin eğitim düzeyi farklı olabileceğinden bir veterinere danışmanızı öneririz.

Minyatür Dachshund yavru fiyatları

Özellikleri ve Tavsiyeler - Yavru Fiyatları

Minyatür Dachshund Yavru Fiyatları. Minyatür Dachshund; akıllı, neşeli, sahibine düşkün bir köpektir. Bu köpekleri 600 TL ile 9000 TL arasında fiyatlara bulabilirsiniz fakat ücretsiz sahipledirme ilanlarını veya barınakları ziyaret ederek köpek sahiplenmenizi öneriyoruz! Minyatür Dachshund yavru fiyatları 600 TL ile 9000 TL arasında değişmektedir. Fiyatlar köpeğin orjinalliğine, yaşına, cinsiyetine göre belirlenmektedir.. Unutmayın iyi bir sahip olmanız için köpeğinizi yakından tanımalısınız. Onun özelliklerine, boyutuna, cinsiyetine göre uygun bakım uygulanmalı, beslenme biçimi köpeğin özelliklerine göre hazırlanmalıdır. İyi bir eğitim vermeyi de unutmamak gerekir.

  • Köpek beslemeye başlamadan önce uzman kişilerden destek almalısınız.
  • Minyatür Dachshund beslerken köpeğin boyutu, yaşı, özellikleri dikkate alınarak uygun beslenme biçimi uygulanmalıdır. Bunun için veterinerden destek almanızı öneririz.
  • Yine veterinere danışarak uygun banyo türünü, tüy bakımını, hangi tırnak makasların kullanılmasını, hangi tarak tiplerinin uygun olacağını, hangi şampuanların kullanılması gerektiğini, hangi eğitimlerin uygun olacağını öğrenebilirsiniz.
  • Köpek sahiplenmeden önce uygun iklim koşulları olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Uygun iklim koşullarında Minyatür Dachshund büyütülmeli.

Minyatür Dachshund satın almayın, sahiplenin! Bu işi ticarete dökenlerden köpek almak yerine ücretsiz köpek sahiplendirme ilanlarını veya bölgenizdeki barınakları ziyaret ederek Minyatür Dachshund sahiplenebilirsiniz! Minyatür Dachshund yavru fiyatları için tüm bilgiler sitemizde mevcut.

Minyatür Dachshund

Beslenme

Minyatür Dachshund için uygun beslenme şekillerini belirlemelisiniz. Beslneme biçimleri köpeğin cinsiyetine, yaşına, boyutuna, özelliklerine, hastalıklarına göre değişebilmektedir. Bir veterinere danışmanızı öneririz.

Bakım

Minyatür Dachshund için uygun bakım şekillerini, kullanılacak tırnak makaslarını, tüy taraklarını iyi belirlemelisiniz. Çoğu köpekte olan tüy sorununu gidermek için doğru tarakları tercih etmelisiniz. Doğru bir bakım için bir veterinere danışmanızı öneririz.

Egzersiz

Minyatür Dachshund egzersizleri yapmadan önce köpeğinizin özelliklerine göre onu yormayacak şekilde egzersizler yaptırmalısınız. Yorulduğunda dinlenmesi için izin vermelisiniz. İyi bir egzersiz planı için veterinere danışmanızı öneririz.

Bizimle İletişime Geçin!